Із 23 вересня в селі Бобриця (Київська область) проходить скульптурний симпозіум «Bobritsya ART village – 2015». Протягом трьох тижнів п’ять відомих скульпторів з України, Болгарії та Грузії будуть створювати скульптури з каменю.

В симпозіумі також візьмуть участь експерти-мистецтвознавці, спеціалісти та куратори в області сучасного візуального мистецтва і садово-паркової скульптури. Особливість події в тому, що всі гості та жителі Бобриці не тільки зможуть спостерігати за творчим процесом, але й відвідувати авторські вечори з митцями, знайомитись з відео і фотоматеріалами з особистих архівів скульпторів, а також брати участь у майстер-класах з ознайомленням технології та виробництва невеликих скульптурних виробів.

 

Презентація готових робіт відбудеться 17 жовтня – у день села Бобриця. Фотографії творів митців будуть надруковані в рекламному каталозі, а скульптури залишаться у відкритій експозиції населеного пункту – першому сквері села з вуличною скульптурою, де їх зможуть побачити всі охочі. Також із жовтня на веб-сайті громади буде працювати віртуальний музей з мапою і каталогом робіт. В майбутньому скульптурний симпозіум в Бобриці планують проводити щороку.

 

«Цей симпозіум започатковує унікальну в нашій країні ініціативу громади з перетворення населеного пункту в музей під відкритим небом. У світі є приклади, коли мистецтво є сталим елементом населеного пункту чи території. Ми впевнені, що зможемо додати ще один з таких елементів на мапу; довести, що сучасне мистецтво може жити поза галереями і залишатись першокласним, що цікавість і спроможність у творчості є прерогативою не лише столиць і великих міст», – розповідають про «Bobritsya ART village – 2015» організатори проекту.

 

Проект триватиме до 15 жовтня

http://artukraine.com.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 22