Департамент культури Київської міської державної адміністрації, Музей історії міста Києва, Музей родини Шереметьєвих зарошують 11 жовтня об 11:00 в Музей культурної спадщини на фестиваль «Козацькі забави в музеї». Захід відбудеться до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Програма фестивалю:

11.00-12.00 Майстер-клас із вишивки «Козацька зірка – Алатир» від майстринь Тетяни Серебреннікової та Тетяни Зез, які розкажуть учасникам історію походження цього символу та навчать вишивати його гладдю.

12.00-12.30 Кураторська екскурсія по експозиції виставки «Раритети козацької доби» від заслуженого художника України Олекси Руденка. Усі бажаючі на власні очі зможуть побачити автентичні козацькі експонати ХVІІ-ХVІІІ ст. (мапи, печатки, портрети гетьманів і козацьких старшин, зброю запорожців, клейноди, арсенал похідних військових канцелярій, ікону «Покрови Пресвятої Богородиці» та багато ін.), а також почути коментар та цікаві історії про них від куратора виставки.

12.40-13.25 Виступ Дитячого фольклорного ансамблю «Цвітень» (керівник – Марія Пилипчак) із залученням гостей до вивчення козацьких і весільних пісень.

13.45-14.15 Виступ юного бандуриста, вихованця КВНЗ КОР «Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва» Андрія Міцая.

14.30-14.50 Виступ Дитячого фольклорного ансамблю «Яворина» (керівник – Оксана Мілевська): козацькі пісні у виконанні юних вихованців ансамблю.

15.00-16.00 Майстер-клас по ліпленню з глини «Про козаків» від вихованки Київського Палацу дітей та юнацтва Христини Головко.

На завершення фестивалю на всіх гостей чекатиме частування традиційними козацькими стравами.

Протягом усього дня з 11.00 до 16.30 триватиме Ярмарок народних майстрів, де всі охочі зможуть придбати вироби ручної роботи з глини та металу (авторства Ірини Пастернак і Олександра Ковальчука), вишиті речі (авторства Тетяни Серебреннікової та Тетяни Зез), мило (авторства Наталії Прокопчук), сувенірну музейну продукцію та багато ін.

http://i-pro.kiev.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 20