З 9 до 11 жовтня у Музеї історії міста Києва триватиме основна програма Третього міжнародного фестивалю народних театрів та аматорського мистецтва JoyFest.

Як повідомляє музей, організатори обіцяють влаштувати масштабний фестиваль мистецтв у режимі нон-стоп. Цього року програма JoyFest складатиметься з виступів театральних колективів з України, Румунії, Грузії та Єгипту, лекцій досвідчених педагогів з театральної майстерності, перформансів від артистів оригінальних жанрів, номерів від танцювальних колективів та музикантів, виставки живопису від відомого українського художника Олега Радвана, майстер-класів від народних майстрів, дегустацій найкращих смаколиків від українських виробників, виставки костюму від Майстерні старовинної моди Desire Royal тощо.

Працюватиме великий дитячий клуб з файтинг-зоною, науковим еспериментаріумом, творчими майстер-класами та мультиками. Але основним майданчиком залишається театральний, де протягом трьох днів демонструватимуться конкурсні та позаконкурсні вистави.

http://i-pro.kiev.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1