Одна з найпопулярніших українських команд в Європі, «Kozak System», вперше оголошує всеукраїнський тур.

Тур має назву «Наш МАНІФЕСТ» і триватиме протягом 2015-2016 років, музиканти планують відвідати якомога більше українських міст. Перша частина туру охопить 7-8 міст, і розпочнеться 6 листопада виступом в київському клубі «Sentrum», заплановано також концерти у Львові, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Полтаві, Дніпропетровську, Харкові.

«Наш МАНІФЕСТ» – це масштабне рок шоу, де «Козаки» зіграють велику програму, складену із нових та старих пісень. Це насамперед українська рок музика, яка має безліч відголосів — ска, реггі, етно, фолк, та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє. Це потужна енергетика, правдиві гостросоціальні тексти за межею, та прості ліричні про кохання.

Іван Леньо, вокаліст «Kozak System»: «В цьому турі ми будемо грати пісні, які заставляють людей думати, аналізувати. Нам би хотілось, щоб на українську сучасну музику дивились не як на шароварщину, диковинний продукт з елементами «етно», а як на сучасну і модну музику, яка відрізняє нас від решти музикантів світу».

Володимир Шерстюк, бас-гітарист «Kozak System»: «Цей тур – промоція нашого альбому «Живи і Люби», реліз якого відбувся навесні. Розпочнемо в Києві великим концертом в клубі Sentrum, де плануємо презентувати відеокліп, що розповідає про наше цікаве закулісне життя. До того ж, ми запросили друзів-музикантів підтримати наші концерти і зіграти на початку шоу, на що вони радо погодились. У Києві гратимемо з гуртом «Qarpa», а до Львову приїде команда з Польщі «Red Lips».

http://i-pro.kiev.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5