Найближчими днями відбудеться прем’єра пісні та кліпу гурту «Брати Гадюкіни»«Історія одної курви». Ця композиція буде присвячена майбутнім виборам в Україні до місцевих органів влади і пізніше стане частиною рок-опери, над створенням якої працює колектив.

«Пісня «Історія одної курви» сильно відрізняється від загального концертного звучання групи, тому ми не плануємо виконувати її на концертах. Але, не виключаємо цього, якщо виникне бажання у слухачів почути цю пісню наживо. Відкриємо секрет: «Історія одної курви» – це початок нашої роботи над рок-оперою «Башти Вавілону». Це робоча назва. Сподіваємося, десь за півроку закінчити цей епічний твір», — розповіли Cultprostir музиканти гурту «Брати Гадюкіни».

Прем’єра пісні та кліпу «Історія одної курви» запланована на порталі Cultprostir в середині жовтня.

Нагадаємо, що минулого року у гурту вийшов перший після великої перерви альбом Made In Ukraine. Його вихід супроводжувався турне команди по кількох українських містах.

Гурт «Брати Гадюкіни» є героєм енциклопедії «Слава України», яка вийде наприкінці 2015 року. До неї увійдуть 120 видатних діячів української культури.

http://cultprostir.ua

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 20