Артисти українського Цирку «Кобзов» представлять Україну на 17-му Міжнародному цирковому фестивалі International Circus Festival City of Latina. Захід відбуватиметься з 15 по 19 жовтня в італійському місті Латина.

City of Latina — щорічний єдиний у своєму роді фестиваль Італії і один із наймасштабніших  у світі форумів циркового мистецтва. На фестивалі змагаються десятки фіналістів з усього світу, які протягом року відбираються з величезної кількості заявок.

У журі International Circus-Festival City of Latina щорічно — фахівці та експерти циркового мистецтва світового рівня. Пос-тійним членом журі протягом дев’яти років від України є президент Всеукраїнської громадської організації «Циркова спілка Кобзова» Микола Кобзов.

Серед конкурсантів цього року Україну представлять дует Madness і десятирічна еквілібристка, срібна та золота призерка міжнародних фестивалів Валерія Давиденко. Madness — повітряні гімнасти Олена Дудник і Олексій Малий — за 6 років професійної кар’єри вже виступили на аренах Білорусі, Кувейту, Туреччини, Казахстану, Кореї, Китаю та Сполучених Штатів Америки, а також стали переможцями 6-го сезону проекту «Україна має талант»

http://www.kreschatic.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8