28 жовтня о 19:00 у Музеї книги та друкарства України відбудеться лекція «Як писали класики: Райнер Марія Рільке», яка буде присвячена правилам письма та письменницькій майстерності одного з найбільш впливових модерністів ХХ ст. Лектор – письменник, філософ і художник – Анатолій Дністровий.

Слухачі дізнаються про літературні техніки і прийоми, письменницький інструментарій, котрим користувався Рільке. Лектор розповість про погляди на літературу і мистецтво, які активно висловлював Рільке у своїх працях, статтях, книжках.

Автор лекції – Анатолій Дністровий – прозаїк, поет, есеїст, перекладач, художник. Член Асоціації українських письменників, кандидат філософських наук. Романи «Пацики» та «Дрозофіла над томом Канта» увійшли в десятку кращих книг за версією «Книги року Бі-Бі-Сі».

Тривалість лекції – 2 години. Лекція про Рільке стане восьмою з циклу «Як писали класики».

Організатор: Центр літературної освіти.

Райнер Марія Рільке – австрійський поет і прозаїк, один з найбільш впливових митців своєї доби. Творчість Рільке, що відкрила новий етап у розвитку поезії європейської, увібрала в себе всі етапи складного шляху естетичних пошуків митця – від неоромантизму та імпресіонізму через заглиблений у філософські та релігійні роздуми символізм до «нової речевості».

http://i-pro.kiev.ua

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 15