У Києві розробили інтерактивний сайт проекту «роздІловІ», що поєднує поезію Сергія Жадана, музику та візуальні образи. Пише Сultprostir.

 

Поезію доповнює музика Олексія Ворсоби та Влада Креймера, а також візуальні образи, створені режисером проекту Олею Михайлюк у співпраці зМиколою Карабіновичем. Віртуальний простір побудований на ключових для твору словах — ніч, нічого, ніжність, любов і війна. Користувач сам обирає, як скомбінувати їх, і залежно від цього запускає певну композицію. Слова та образи можна поєднувати у листівки та ділитися ними із друзями у соцмережах.

 

Ресурс розробили київські програмісти та дизайнери Дмитро Лідер, Алія Каршина, Юрій Богданов, Григорій Шехет, Юрій Танський. «Такий спосіб представлення мистецького твору є новим не лише для України. Це підтверджує і статистика сайту – за перші 10 днів його відвідали користувачі з 180 міст у 40 країнах», – розповіли Cultprostir організатори проекту.

 

Ініціатором «роздІловІ» стала агенція «АртПоле». Спеціально для Cultprostir розробники поділитися ілюстраціями, що демонструють географію відвідань сайту.

29 лютого 2016 року учасники проекту «роздlловl» планують вирушити в тур містами, розташованими на межі із зоною АТО. Його також покажуть у Києві.

 

Сultprostir

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4