21 листопада о 19.00 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім», у річницю початку Революції гідності, відбудеться благодійний показ вистави-перформансу «RеУкрнація. Перезавантаження Нації».

Проект створено суспільним театром «Образ» за участі групи «СКАЙ».

«RеУкрнація. Перезавантаження Нації» — це сучасний мультижанровий перформанс, який мовою театру – через поезію, прозу, відео, музику, танець, говорить про одне – Єдину Україну. Формат проекту дозволяє зруйнувати шаблони сприйняття класичної поезії та прози, зробити їх більш об’ємними завдяки відеосупроводу. А музика та сучасний танець наповнюють виставу виразністю та чуттєвістю. Літературні твори, представлені в проекті, написані переважно вітчизняними авторами українською та російською мовами – з часів Тараса Шевченка і до наших днів. Палітра тематики різнобарвна: кохання, війна, еміграція, материнство, патріотизм, духовність, національне самоусвідомлення в цілому.

Вистава-перформанс ставить за ціль прокласти шлях до сердець українців, запалати вогонь віри в тих із нас, що втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави, надихнути і підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти.

Цим проектом ми закликаємо українців зрозуміти, що кожен є частиною великої Нації та культури, і саме від нього залежить майбутнє, яке на нас чекає.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 91