Серія фестивальних майстер-класів «Окрема реальність» від представників популярного Koktebel Jazz Festival пройде в Мінську з 23 по 25 листопада.

Організатори великих українських фестивалів розкажуть своїм білоруським колегам про фестивальні механізмах, просування, командну роботу і співпрацю з партнерами. Спікерами будуть Pr-директор фестивалю «Джаз Коктебель» Єгор Кір’янов, куратор проектів і ведуча Koktebel Jazz Festival Євгена Стрижевська і засновник музичного digital-агентства Soundbuzz Дарца Тарковська.

Євгенія Стрижевська розповіла Cultprostir: «Ми давно співпрацюємо з білоруськими музикантами і організаторами, і, звичайно ж, з публікою. Мета цього воркшопу – культурна дипломатія. По-перше, ми хочемо відновити співпрацю і познайомитися з новими білоруськими музикантами, які в 2016 році стануть учасниками фестивалю. Також в Білорусії з’явився досить великий open-air Mirum Music Fest, який я веду вже другий рік. І назріла необхідність провести воркшопи, щоб поділитися досвідом».

В рамках майстер-класів проведуть шоукейси для білоруських гуртів, які візьмуть участь в Koktebel Jazz Fest і будуть оголошені українські артисти, які виступлять на Mirum Music Festival. Подія проходитиме за підтримки Mirum Music Festival.

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 25