Національний музей історії України розпочинає чудову традицію – щомісячні посиденьки за чашкою кави в рамках проекту «неПрості люди». Відтепер кожної другої суботи місяця у кав’ярні музею будуть розповідати про визначних особистостей України – простих смертних, які творили божественні речі.

Перша зустріч відбудеться вже цієї суботи, 14 листопада, о 17:00. На ній можна буде послухати й поговорити про архітектора, який створив будівлю Національного музею історії України, – Йосипа Каракіса.

«За вікном листопад 1937 року. У Києві завершується будівництво художньої середньої школи імені Т. Шевченка за проектом Й. Каракіса. Ніхто навіть і не підозрює, що велика простора будівля, з вікон якої відкривається романтичний краєвид на старий Поділ, зовсім трохи слугуватиме за призначенням. Уже в 1944 році тут розміститься Державний республіканський історичний музей, тепер уже – Національний музей історії України», – інтригують організатори.

14 листопада гості дізнаються, ким насправді був архітектор Йосип Каракіс і який його внесок у розбудову Києва 1930-х, де спочатку планували розташувати будівлю художньої школи і як у ній опинився музей, хто брав участь у створенні історичного музею і як формувалася його колекція.

Особливим гостем і учасником заходу стане дружина будівничого – Анна Каракіс, яка розповість детальніше про життя неПростої людини.

Організатори обіцяють влаштувати для гостей атмосферу 1930-х, чаювання та відверті розмови.

Зареєструватися на першу бесіду проекту «неПрості люди» можна за посиланням тут.

http://cultua.media/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 38