На аукціоні картин українських шістдесятників UNDERGROUND робота відомого художника Івана Марчука «Місячні квіти» була продана за 7,5 тисяч доларів.

Картина Віктора Зарецького «Душа Алли Горської» пішла з молотка за 3 тисячі доларів, роботу «Монстр» Ернеста Коткова продали за 2 тисячі, а«Акробати» Зої Лерман – за 4 тисячі. На аукціоні була продана лише чверть картин, але організатори стверджують, що на постаукціонних торгах продажі виросли. Лідером пост-продажів стала робота «На пляжі» Володимира Міллера. Вона пішла з молотка за 10 тисяч доларів.

Співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенкорозповів Cultprostir: «Результати торгів, а також постаукціонні продажі виправдовують наші очікування. Практично всі топ-лоти продані, що свідчить про інтерес колекціонерів до мистецтва шістдесятників, а також правильно обрану нами тему торгів».

Аукціон відбувся 11 грудня в Центрі сучасного мистецтва М17. Перед торгами у цей же день проходила виставка, яка тривала 2 години, повторюючи формат заборонених домашніх експозицій 60-70-х років. Організатор заходу – аукціонний дім «Золотое Сечение».

http://cultprostir.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 32