Книгарня “Є” у Львові та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію поетичної збірки Юлії Мусаковської “Чоловіки, жінки і діти”, яка відбудеться 15 січня. Початок — о 18.30.

Це книжка відвертої і глибокої поезії, де перемішано все, з чим і як ми живемо останні роки: разючі зміни, біль, страждання, втрати, війни. До відвертої розмови долучиться творча майстерня «Аґрафка» — Романа Романишин та Андрій Лесів, які оформили цю збірку. Модеруватиме зустріч письменниця, заступниця головного редактора «Видавництва Старого Лева» Катерина Міхаліцина.

«Є книжки з особливими властивостями: вони відображають наші уявлення про теперішнє і минуле. І є такі, які взаємодіють з майбутнім – через теперішнє, через вібрації та мерехтіння, через нас – чоловіків, жінок і дітей. «Чоловіки, жінки і діти» – книжка віршів, здатних взаємодіяти», — вважає поетеса Маріанна Кіяновська.

Лірика Юлії Мусаковської складна, глибинна, сповнена гострого відчуття людської участі, де ліричні герої часто постають заручниками своїх тіл та соціальних ролей. «До збірки увійшли тексти, написані протягом 2013—2015 років, у передчутті та під час розгортання складних подій в країні, — каже Юлія Мусаковська. – Назви розділів збірки — «глина», «залізо» та «вогонь» — є спробою повернутися до первісного, до того, як усе починалося, переосмислити, ідентифікувати самих себе, відділити справжнє, важливе від штучного і другорядного. Це створення чоловіків, жінок та дітей заново, коли глина лягає на залізний каркас і запікається у вогні».

Доповненням книжки є її графічне оформлення, яким займалися Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка»). «Над збіркою Юлі працювати було надзвичайно цікаво: її поезія пульсуюча, свіжа, водночас дуже сильна і дуже жіночна».

http://i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 14