18 січня об 11.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться  прес-конференція, присвячена старту проекту «ПОБАЧИТИ УКРАЇНУ: DOCUDAYSUA МАНДРУЄ СВІТОМ» (SEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR). Це ініціатива у галузі культурної дипломатії, що реалізується Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

Протягом січня-серпня 2016 року проект SEEUKRAINE: DOCUDAYSUAONTOUR відвідає п’ять країн Європи: Францію, Німеччину, Італію, Іспанію та Грецію. У програмі фестивалю заплановані покази документальних фільмів, фотовиставки, зустрічі з українськими кінематографістами, а також лекції та дискусії за участі громадських активістів і правозахисників, які допоможуть пояснити ситуації, зображені у фільмах, та нададуть більше інформації про події у країні.

Турне SEEUKRAINE: DOCUDAYSUAONTOUR почнеться 21 січня у Парижі і проходитиме у приміщеннях кінотеатру «Фільмотека Латинського кварталу» та арт-простору «JouretNuitCulture». У французьку програму, що триватиме майже місяць, увійшло шість українських неігрових стрічок різних років: «Одинадцятий» Дзиґи Вертова, «Завтра свято» і «Україна: Точка відліку» Сергія Буковського, альманах «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Час життя об’єкта в кадрі» Олександра Балагури та «Жива ватра» Остапа Костюка. У рамках фестивалю також проходитиме фотовиставка Олександра Глядєлова та дві дискусії: про зміни в українському суспільстві після Майдану та справи Олега Сєнцова й інших «в’язнів Кремля».

Про ідею та плани SEEUKRAINE: DOCUDAYSUAONTOUR 18 січня розповідатимуть учасники прес-конференції:

Юлія Сердюкова – координаторка проектуSEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR, продюсерка, фотографиня.

  • Надія Чушак – координаторка правозахисних заходів DocudaysUA, антропологиня.
  • Володимир Єрмоленко – філософ, есеїст, автор книжок, а також учасник дискусій фестивалюSEE UKRAINE: DOCUDAYS UA ON TOUR у Парижі.
  • Дмитро Шульга – директор Європейської програмної ініціативи (Міжнародний фонд «Відродження).

SEEUKRAINE: DOCUDAYSUAONTOUR відбувається за підтримки Фундації відкритого суспільствата Міжнародного фонду «Відродження».

http://www.i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2