21 січня о 19:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу (Київ, вул. Лаврська, 10) в рамках виставки Жанни Кадирової «ТВОЄ/МОЄ», відбудеться перший з шести концертів київських музикантів експерементальної сцени — «ВСЛУХАЮЧИСЬ У МІСТО».

Натхненні проектами звукових ландшафтів і філдрекордінга Sonic Terrain та World Listening Day, учасники відкривають серію івентів ‘слухання’ різноманітних джерел звуку.
Шість локацій – шість учасників – шість аудіо замальовок Києва: Ботанічні сади, Голосієво, Поділ та фунікулер, центр, курсуючий між локаціями міський транспорт, магічне павутиння електромереж; місто статичне і місто в русі, простір тихого слухання та багатошаровість нанизаних одна на одну звукових автострад.
Усі звуки, зібрані музикантами для скетчів, у процесі дослідження та підготовки могли піддаватись змінам та персональній інтерпретації. Проте, навіть вирвані з контексту та нав’язливо афектовані, поєднані у колажі та доведені до абсурду, або все ж таки залишені автентичними, без обробки — всі вони генеруються єдиним джерелом: містом.

Запрошуємо вас на перший звуковий маршрут!

Два відділи з антрактом:

1ч. AlexLowell/ThirdWorldRadio/MaximWerner

2ч. DanVoronov/Berrge/NeitherFamousNorRich

VJ Slao_0

Концерт відбудеться при дружній підтримці SonicTerrain http://sonic-terrain.com/

Вхід вільний

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 0