13 лютого ансамбль «Ухо», заснований однойменною агенцією нової академічної музики, зіграє концерт у Центрі Довженка. У ньому візьмуть участь 24 музиканти під керівництвом італійського диригента Луїджі Гаджеро.

Ансамбль виконає твори авангардних композиторів Дьордя Лігеті, Мікаеля Жарреля, Тосіо Хосокава, Крістофа Бертранда та Крістіни Мег’єрі.

У концерті звучатиме сопрано Олени Арбузової під акомпанемент кларнетаДмитра Пашинського і віолончелі Жанни Марчинської.

«Майже всі ноти до лютневого концерту приїхали в кінці грудня. З того моменту музиканти і почали їх розучувати», – розповідають в агентстві «Ухо».

За словами організаторів, програму всіх шести концертів, які дасть «Ухо» в цьому сезоні, ретельно збирали Луїджі Гаджеро і Олексанра Андрусик, одна з засновниць музичного агентства «Ухо».

Це третій за рахунком концерт ансамблю, який було створено весною минулого року. За цей час музиканти встигли порадувати слухачів кількома авторськими програмами і представити публіці талановитих вітчизняних композиторів і виконавців.

http://cultprostir.ua/

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 10