24 лютого о 18:00 у Посольстві Австрії в Україні в рамках проекту «Society Salon XXI» відбудеться захід під назвою «Інтелектуальні рефлексії з Юрієм Андруховичем».

«Інтелектуальні рефлексії з Юрієм Андруховичем» є першою подією Society Salon XXI. Метою цієї ініціативи є створення творчого простору для активної бізнес-спільноти в Україні. Society Salon XXI – це місце зустрічі для ділових людей, яке сприятиме інтелектуальному відпочинку, натхненню робити більше і ставати ще кращими, налагодженню відносин з іншими креативними особистостями.

Є дуже багато ідей, але не всі ідеї виживають. Як народжуються ідеї? Як матеріалізувати наші ідеї? Як запевнитися, що ідеї будуть успішно реалізовані? Чому деякі країни більш ефективно використовують свій потенціал, ніж інші? Україна відома талановитими людьми, але досі не може використати свій потенціал на всіх 100. Ці та інші питання будуть обговорюватися на першому заході Society Salon XXI.

Відомий український письменник Юрій Андрухович поділиться своєю формулою успіху. Андрухович опублікував романи, поетичні збірки, нариси та цикл оповідань. Його твори були перекладені і опубліковані в Польщі, Канаді, США, Німеччині, Угорщині, Австрії, Росії та Фінляндії. Він був запрошеним спікером американських університетів, зокрема, Гарвардського, Єльського, Колумбійського, Пенсільванського та Університету La Salle. За свої літературні праці і діяльність в якості публічного інтелектуала Андрухович був удостоєний численних національних і міжнародних нагород, включаючи, «Роман року» від відомого літературного журналу «Сучасність» (1997), лауреат премії імені Гердера (2001), лауреат премії миру імені Ремарка (2005), лауреат премії Книжкового ярмарку у Лепцігу «За європейське взаєморозуміння» (2006), лауреат Літературної премії Центральної Європи Angelus за роман «Дванадцять обручів» (2006), лауреат Премії імені Ханни Арендт (2014).

«Інтелектуальні рефлексії з Юрієм Андруховичем» проводиться Olha Bosak Management Consulting в партнерстві з Посольством Австрії в Україні та Австрійським культурним форумом.

http://www.i-pro.kiev.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 17