Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує молодих бібліотечних фахівців зі всієї України віком до 35 років взяти участь у Форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 7-8 квітня 2016 р. у м.Києві. Тема першого Форуму - «Бібліотека як бренд міста». Планується участь іноземних фахівців у програмі Форуму.

Метою такого заходу є зустріч молодих фахівців бібліотечної сфери з різних країн для обговорення питань сучасних інноваційних бібліотек. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у галузі, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, зустрітись з молодими бібліотекарями України та налагодити нові партнерські зв’язки.

Під час Форуму ми обговоримо питання грантового менеджменту, креативних бібліотечних заходів, дізнаємось як стати активними громадянами та керувати бібліотекою у віртуальному просторі тощо. Захід супроводжуватиметься цікавим дозвіллям – ніч у бібліотеці, екскурсії містом.

Найближчим часом на сайтах УБА та МС УБА буде розміщена інформація стосовно умов участі у Форумі, а також реєстраційна форма.

Запрошуємо всіх молодих бібліотечних колег взяти участь у Форумі!

Джерело: http://molod.ula.org.ua/

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 33