Kyiv Comic Con спільно з «Компанією Novella», офіційним дистриб’ютором графічних планшетів Wacom, анонсує ІІ Конкурс коміксів! Наш конкурс на першому Комік Коні зібрав величезну кількість робіт і привернув увагу багатьох людей. Ми хочемо, щоб цей конкурс став доброю традицією нашого фестивалю.

 

Всі комікси, які пройдуть відбір, буде надруковано у другому томі Альманаху Коміксів. Автори надрукованих коміксів отримають авторський примірник Альманаху, якщо будуть особисто присутні під час презентації і обговорення результатів конкурсу на фестивалі Kyiv Comic Con, що відбудеться 14-15 травня 2016 року.

Призи від «Компанії Novella» будуть розіграні серед тих учасників, які будуть присутні особисто.

1 місце: Професійний графічний планшет  Intuos Pro® Medium

2 місце: Професійний графічний планшет  Intuos Pro® Small

3 місце: Професійний графічний планшет  Intuos Comic®

Створені для професійної роботи, перові планшети Intuos Pro® оснащені додатковими можливостями: це ідеальні інструменти для роботи з цифровими зображеннями, дизайн-проектами та складною графікою. У Intuos Comic® є все необхідне для створення власних коміксів чи манги. Чутливе до натиснення перо Intuos забезпечує необхідний рівень точності для малювання начерків, обведення і розмальовки персонажів. Помістіть улюблених героїв і персонажів у свою власну історію!

Загальні вимоги:

 1. Роботи приймаємо до 20 квітня, 24:00. Надсилайте роботи на електронну адресу comicconkyiv@gmail.com вказавши в темі листа «Конкурс Коміксів» та ваше прізвище і ім’я.
 2. Комікси можна надсилати будь-якою мовою, але роботи українською, російською і білоруською матимуть пріоритет перед коміксами іншими мовами.
 3. Надсилаючи роботи, вказуйте ваше ім’я і прізвище українською мовою (саме в такому вигляді вони потраплять у зміст), а також назву коміксу (може бути мовою оригіналу, але бажано також українською).
 4. Комікси не мають відтворювати порнографію та матеріали, що містять образи на національному чи релігійному ґрунті. Політична, соціальна, культурна сатира допустима.
 5. Робота не обов’язково має містити закінчену історію, але має бути цілісним наративним елементом: певний епізод, сценка, історія, пролог чи епілог більшого коміксу, окрема глава тощо.
 6. Автори коміксів несуть особисту відповідальність за всі можливі порушення прав третіх осіб при створенні своїх робіт.
 7. Надсилаючи свої твори на конкурс, ви автоматично надаєте право організаторам друкувати та розповсюджувати ваші твори в усій продукції та в усіх форматах, пов’язаних з цим конкурсом (друк Альманаху, виступи, презентації тощо). Авторство творів залишається за особами, які його створили.
 8. Переможців визначить журі на фестивалі після публічного підведення підсумків конкурсу.
 9. Якщо авторів коміксу декілька – вони можуть бути вказані окремо в змісті Альманаху. Однак, авторський примірник та призи за 1,2 і 3 місця видаються в одиничному екземплярі на колектив авторів.
 10. Організатори залишають за собою право вносити зміни в поточні правила Конкурсу Коміксів, повідомивши про це конкурсантів які вже надіслали свої роботи.

Технічні вимоги:

 1. Альманах буде такого ж формату, як і попередній: А4, зі склеєним корінцем. Розміри зображення БЕЗ полів мають бути вписані в рамки 175х250 мм. Зображення на половину сторінки допустимі.
 2. Розміри коміксу – від кількох стріпів до 3 сторінок. В окремих випадках ми можемо розглянути більший чи менший формат, але такі роботи будуть нижчі за пріоритетом.
 3. Кольорова модель – CMYK.
 4. Щільність пікселів – 300 dpi.
 5. Необхідно залишити безпечні внутрішні поля у роботі. Не розміщуйте важливі елементи коміксу ближче, ніж за 10 мм до краю, оскільки їх може перекривати нумерація сторінок чи інші елементи оформлення Альманаху.
GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 35