15 березня о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки швейцарського фотографа Нільса Акерманна «Діти Чорнобиля виросли».

Під час відкриття пройде дискусійна панель «Яке майбутнє у підлітків Чорнобиля?» за участю письменника Андрія Куркова, заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Мовчана, екс-мера міста Славутич Володимира Удовиченка, швейцарського журналіста Гаетана Ванея, головної героїні фотопроекту Юлії Герасимової, а також автора фотопроекту Нільса Акерманна.

Модератор дискусії — Тетяна Огаркова.

Фотопроект присвячений 30-річчю Чорнобиля і покликаний показати Україну з позитивної та неочікуваної для західної публіки точки зору. Автор надає слово українській молоді, яка будує своє майбутнє, водночас намагаючись виправити помилки попереднього покоління.

Проект був відзначений низкою найважливіших фотонагород Швейцарії, включаючи Swiss Press Photo Award та Prix Focale Ville de Nyon.

Виставка триватиме до 22 березня під патронатом Посольства Швейцарії в Україні за підтримки компанії SIKA в рамках міжнародного фестивалю «Дні Франкофонії в Україні».

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6