25-27 березня на Луганщині відбудеться фестиваль «Дорога на Схід».

Про це на брифінгу сказав поет і громадський активіст Сергій Жадан,повідомляє «Укрінформ«.

«Ми робимо фестиваль протягом трьох днів. У ньому буде музика, література, волонтерська складова. Це мандрівний фестиваль. Ми їдемо на Луганщину і щодня будемо в іншому місті. Починаємо 25 березня з міста Новопсков. 26-го будемо у Сватовому, а 27-го — у моєму рідному Старобільську, на моїй малій батьківщині», — сказав Жадан.

Участь у фестивалі візьме понад 30 учасників. Зокрема, гурт Kozak System на чолі з Іваном Леньо, Анжеліка Рудницька, поети Дмитро Лазуткін та Артем Полежака, групи »Собаки в космосі», «Оркестр Че», «Папа Карло», «Урбаністан», харків´янин Борис Севастьянов.

Крім того, залучили і місцевих активістів, волонтерів та музикантів — гратимуть гурти зі Сватового, Старобільська і Сєверодонецька. Книгами акцію підтримали, зокрема, видавництва «Смолоскип» таMeridian Czernowitz.

«Назва фестивалю — «Дорога на Схід» — це є певна метафора. Ця дорога — з Харкова на Старобільськ — реально існує. Це траса, яка просто вбита за останні два роки — і військовою технікою, і бездіяльністю українського керівництва. Вона дуже добре характеризує наш шлях на Схід і шлях зі Сходу до нас. Це розбита дорога, яку нам усім так чи інакше доведеться ремонтувати, по-новому протоптувати і відлагоджувати як комунікацію, тому що ця дорога поєднує дуже багатьох людей, які мають спілкуватися», — зазначив поет.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 11