25 березня у Києві вперше прозвучить грузинський електро-фолк від проекту з Тбілісі Kahaberi & Khanums. Концерт пройде в клубі Atlas.

У відеозверненні, знятому спеціально до концерту в столиці, музиканти, сидячи в українській кнайпі, повідомляють, що представлять київській публіці ексклюзивну програму.

Читайте: Україна і Грузія будуть тісно співпрацювати в галузі кінематографу

Kahaberi & Khanums – це спільний проект музиканта і продюсера Кахабера Цискарідзе та вокалісток Еки Гурешидзе, Діани Зурабян і Анни Пілпані. Колектив поєднує фольклорні грузинські мотиви з танцювальними ритмами. Учасники групи кажуть, що їхня мета – популяризувати народну культуру Грузії за допомогою сучасної музики.

Фронтмен гурту Кахабер Цискарідзе був ініціатором створення проекту Stefane and 3G, який записав пісню We Don’t Wanna Put In і хотів представити з нею Грузію на «Євробаченні 2009», що проходило в Москві, висловлюючи у такий спосіб протест проти російської агресії. Однак через скандал, що розгорівся навколо цієї композиції, артисти були змушені відмовитись від участві в конкурсі.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 9