Галерея » КалитаАртКлуб» запрошує на виставку Темо Свірелі » По той бік Стіксу». На виставці буде представлено більше двох десятків живописних та графічних робіт художника від середини 1990-х років до 2014, більшість робіт експонуються вперше.

Ідею виставки найкраще можна висвітлити словами самого художника: «… Зміст моїх експозицій розвертається між двома полюсами людського існування, це пов‘ язано з буттям і небуттям, ефемерністю існування і нескінченністю простору, а також з невичерпною потенцією життєвої енергії. Заглиблення у цьому напрямку неможливо обмежити рамками окремого проекту. Це — підтекст усієї моєї роботи.» (Темо Свірелі)

Невипадково титульною для експозиції вибрано щойно відреставровану роботу художника «Єдиноріг»(1995). Єдиноріг — міфічна істота, що символізує доброчесність, зустрічається в традиціях багатьох народів. Єдиноріг існує на межі двох світів — проявленого та непроявленого. Він є символом пробудженої свідомості, цілісності та внутрішнього спокою, він провіщає, світить у темряві і, подібно до ранішньої зірки, вказує шлях, надихаючи людей у пошуках мудрості.

Презентація виставки 25 березня о 19.00 за адресою вул. Богомольця, 6
Виставка триватиме до 18 квітня.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 11