Видавництво Старого Лева зробило добірку українських книжкових та мистецьких фестивалів та ярмарків весни 2016 року.

 

VI міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. 20—24 квітня. Київ.

VІ міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбудеться наприкінці квітня. На гостей, традиційно, чекатимуть презентації книг, зустрічі з авторами та художниками, літературні читання та поетичні вечори, майстер-класи, автограф-сесії, дискусії та круглі столи, виставки художніх робіт. У фестивалі візьмуть участь представники літературної галузі з понад 10 країн світу.

Міжнародний фокус фестивалю у 2016 році – дитяча література Скандинавії. Тема дитячої програми — «Особистість і особливе» — охоплюватиме такі важливі питання, як розвиток індивідуальності, повага до іншості, толерантність, а також соціалізація дітей з особливими потребами. Почесний гість дитячої програми — всесвітньовідомий шведський письменник Ульф Старк, автор книг «Диваки і зануди» та «Чи вмієш ти свистати, Юганно?» («Видавництво Старого Лева»).

Також традиційно діятиме ярмарок, де відвідувачі зможуть придбати книжкові новинки від провідних українських видавців.

Детальніше

Книжковий фестиваль «Весняний книговир». 22—24 квітня. Кіровоград.

Протягом трьох днів Кіровоград зануриться у книжковий світ, а жителі та гості міста зможуть відвідати низку презентацій книг та зустрічей з авторами, взяти участь у майстер-класах та різноманітних акціях, і, звісно, придбати найсвіжіші новинки українських видавців. Також на фестивалі діятиме фотовиставка.

Заходи відбуватимуться на площі Героїв Майдану та у закладах по вул. Архітектора Паученка.

Детальніше

Видавничий NON STOP. 27—28 квітня. Київ.

На базі Київського національного університету культури та мистецтв вчетверте відбудеться Всеукраїнський студентський фестиваль «Видавничий NON STOP». Мета заходу – об’єднати молодих журналістів, видавців, редакторів, письменників, рекламістів. У програмі – поетичні читання, майстер-класи від письменників, журналістів та художників, музичні вечори, літературні конкурси. Детальна програма фестивалю наразі формується.

Детальніше

Мистецький фестиваль «Ї». 6—8 травня. Тернопіль.

Мистецький фестиваль «Ї» – це поєднання літератури, музики, живопису, фото, кіно та інших видів мистецтва. Захід проходить щороку навесні у Тернополі. На гостей фестивалю чекають презентації книг, поетичні читання, автограф-сесії, музичні та театральні виступи, виставки художніх робіт та фотографій, кінопокази.

Серед учасників заходу – письменники Олександр Ірванець, Дмитро Лазуткін, Юлія Мусаковська, Макс Кідрук, Іван Байдак, Леона Вишневська, Олег Коцарев, Павло Коробчук, Олексій Чупа та інші. У музичній програмі – «Los Colorados», «Жадан і Собаки», Egor Grushin та інші.

Детальніше

Міжнародний дитячий фестиваль «Слонія». 12—15 травня. Львів.

У середині травня у Львові відбудеться традиційний дитячий фестиваль «Слонія», а це означає, що видавці, письменники та ілюстратори згуртуються, щоб презентувати юним читачам найкращі дитячі книги. На гостей чекає багато цікавих зустрічей, конкурсів, безліч позитивних емоцій та багато хороших книг. А щоб малечі було ще цікавіше, у рамках фестивалю відбуватиметься гра «Країна героїв. Додай суперсили!».

Також у рамках події триватиме Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» та діятиме ярмарок «Форум видавців – дітям».

Більше інформації на сторінці Форуму видавців.

Книжковий фестиваль «Kharkiv BookFest». 15—30 травня. Харків

«Kharkiv BookFest» – це низка відкритих для публіки заходів, які поєднує книжкова тематика. Мета фестивалю – популяризація читання, розвиток української літератури, відродження видавничої індустрії, а також доповнення культурної осі «Захід – Схід»: Львів – Київ – Харків.

Детальніше

Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo». 25—29 травня. Вінниця

Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo», присвячений творчості Михайла Коцюбинського, пройде у Вінниці вдруге. Акцент проекту у 2016 році – «Приватні моря, спільні береги» – висвітлення тематики моря в літературі. Спеціальна програма фестивалю буде присвячена Криму і кримським татарам, проблемам культурної ідентичності півострова, історичній долі народів Криму, темі втраченого і віднайденого дому.

На фестиваль запрошені українські та європейські літератори, письменники, сценаристи, режисери, менеджери культури, музиканти, художники, громадські діячі, лектори.

Детальніше

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 15