7 квітня о 19:00 до креативного простору «Часопис» завітає Іван Марчук – український художник, якого ще за життя визнали генієм.

У 2007 році він поряд із Далай Ламою та Стівеном Хокінгом був включений у список Ста геніїв сучасності, опублікований британською газетою The Daily Telegraph. Є членом Золотої гільдії Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі із 2006 року, лауреат Шевченківської премії із 1997 року. Роботи І. Марчука експонувалися на більш ніж 150 виставках у різних країнах світу, завжди створюючи резонанс та привертаючи з новою і новою силою увагу до українського мистецтва. Такого міжнародного визнання не мав жоден з українських живописців кінця XX—початку XXI століття.

Поговоримо про наступне:

як це — бути генієм;
де живе творчість;
над чим працює наразі Іван Марчук;
які нові цикли чекати шанувальникам.
Модератор заходу — Алла Шоріна, авторка книги «Український геній Марчук: історії»

Про спікера

Народився у 1936 році в селі Москалівка на Тернопільщині. Професійну освіту отримав у Львівському училищі декоративно-прикладного мистецтва, а згодом у Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва. 1979 року пройшла перша персональна виставка художника у Москві, однак до Спілки художників його не прийняли. У радянські часи був незрозумілим у своїй творчості для влади, здобув славу дисидента, тож перебував під постійним тиском правоохоронних органів. У 80-х при першій нагоді емігрував до Австралії, потім жив у Канаді та США, де мав чисельні виставки та визнання. У 2001 році повернувся до рідної вже незалежної України, де живе і працює й нині.

Після бесіди відбудеться автограф-сесія.

Також на місці можна буде придбати книгу про Івана Марчука «Український геній Марчук: історії»

Час: 19.00 – 20.30

Місце: Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3.

Вартість участі: за умовами Простору (перша година 43 грн, кожна наступна — 33 грн; чай, кава, печиво, цукерки включені у вартість).

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/21TFu1b

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7