21-24 квітня в рамках VI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у Києві відбудеться Поетичний марафон випускників Літшколи. На локації «MERIDIAN CZERNOWITZ» молоді поети з усієї України зможуть презентувати свою творчість, а відвідувачі фестивалю – відкрити нові імена сучасної української літератури.

Поетичний марафон – спільний проект «Центру літературної освіти» та Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ». Організатори мають на меті створити умови для максимального знайомства і культурного обміну учасників Літшкіл, аудиторії, видавців з метою подальшої дієвої співпраці.

Прочитати власні вірші зможуть автори, які у різні роки були учасниками Літшколи (літньої, зимової, осінньої та весняної) від «Центру літературної освіти».

Як взяти участь?

Щоб взяти участь у читаннях, потрібно попередньо зареєструватися:https://goo.gl/WlS9XY Заявки приймаються до 13 квітня включно. Кількість місць обмежена – 30 осіб. Відбір учасників марафону здійснюватиметься організаторами на конкурсній основі. Після 13 квітня зареєстрованим учасникам надішлють деталі щодо виступів.

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @gmail.com)

Організатори: Центр літературної освіти, MERIDIAN CZERNOWITZ, Книжковий Арсенал

Нагадаємо, Літшкола – це культурно-освітня платформа для всебічного розвитку молодих літераторів, обміну досвідом і налагодження творчої співпраці. За шість років Літшкола «випустила у світ» більше 200 авторів-початківців. Для більшості із них проект став поштовхом для видання перших книжок, виступів на фестивалях, перекладів, активної літературної діяльності.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7