Проект журналістки Тетяни Терен «RECвізити. Антологія письменницьких голосів», підготований спільно з «Видавництвом Старого Лева», покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі і життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів. 20 героїв цього двокнижжя відверто і щиро розповідають про своїх батьків, місця народження і сім’ю, згадують учителів і колег, діляться письменницькими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя.

У партнерстві з «Часописом» автор проекту та видавець вирішили познайомити читачів ближче з героями збірника. Саме тому 12 квітня о 19:00 до «Часопису» завітає Юрій Щербак, український письменник, сценарист, лікар, публіцист, політик, дипломат.

Розмова піде про:

  • відчуття віку

  • лікарську філософію

  • особливості письменницького стилю

  • знакові знайомства

  • політичну і дипломатичну роботу

  • реформування Шевченківської премії

  • та багато іншого.

Модеруватиме захід Тетяна Терен, журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм, випускова редакторка відділу культури сайту «Українська правда».

Про спікера:

Юрій Миколайович Щербак — працював у Київському науково-дослідному інституті епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. Громашевського, брав участь у боротьбі з епідеміями холери та іншими захворюваннями на території України й Узбекистану. Доктор медичних наук. З 1989-го до 1991 рр. — народний депутат Верховної Ради СРСР. У 1991-1992 рр. працював міністром охорони навколишнього середовища України, згодом — Надзвичайним і Повноважним послом України в Ізраїлі (1992-1994), США (1994-1998, з 1997-го — за сумісництвом у Мексиці) та Канаді (2000-2003). Засновник Української екологічної академії наук. Дебют у літературі — повість «Як на війні» (1966), потому були роман «Бар’єр несумісності» (1971), збірка оповідань  і повістей «Маленька футбольна команда» (1973), збірка віршів «Фре­ски і фотографії» (1984). Лауреат премій ім. Ю. Яновського та ім. О. Довженка.Лауреат премій ім. Ю. Яновського та ім. О. Довженка. Живе в Києві.

Організатори заходу: «Видавництво Старого Лева», креативний простір «Часопис»

Час: 19:00 — 21:00

Місце: Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3

Вартість участі: за умовами Простору (перша година 43 грн, кожна наступна — 33 грн; чай, кава, печиво, цукерки включені у

вартість)

Попередня реєстрація обов’язкова.

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 3