Як змінюється наше життя в тривалій перспективі — за десять, п’ятдесят, сто, двісті років? Як змінюється суспільство, політика, естетика, мораль, світогляд? Уявлення про красу, культуру, добро і зло, людину, цінності?

Міркувати про великі і тривалі зміни означає позбуватися часової короткозорості. А це може допомогти краще зрозуміти, ким є ми, і якою є людська природа.

«Ритм часу» — це цикл розмов-рефлексій на ці теми.

Розклад подій програми:

п’ятниця 22 квітня

18.00 — 18.50. Зал «Папір». Невидимі агенти змін: що культура може зробити для суспільства. Учасниці: Тетяна Огаркова, Катерина Ботанова.

субота 23 квітня

16.00 — 16.50. Кінозал. Філософія і література: як думки стають мистецтвом. Навколо книжки Вахтанга Кебуладзе «Чарунки долі». Учасники: Вахтанг Кебуладзе, Володимир Єрмоленко (“Видавництво Старого Лева”).

18.00 — 18.50. Кінозал. Масштаб планети: яким може бути світ за 20 років? Учасники: Євген Глібовицький, Володимир Єрмоленко.

неділя 24 квітня

17.00 — 17.50. Зал «Папір». Знання і сила: гуманітарні науки в сучасному світі. Розмова навколо книжки «Политики знания и научные сообщества» (Вільнюс, Європейський гуманітарний університет). Учасники: Тетяна Огаркова, Вахтанг Кебуладзе, Вадим Менжулін, Ярослав Шрамко.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2