У фестивальній програмі Книжкового Арсеналу буде цілий ряд кінопоказів, подій для сценаристів, кінематографічно-музичних подій.

Зокрема, 23 квітня Docudays UA та Польський Інститут у Києві презентують спеціальну програму, в рамках якої відбудеться показ фільму «Віртуальна війна» і зустріч з режисером Яцеком Блавутом, показ фільму «Мистецтво зникання» Бартека Конопки і зустріч з співавтором фільму Ігнацієм Карповичем.

Крім того, у рамках «Ночі Книжкового Арсеналу» Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA покаже збірку найсвіжіших короткометражних стрічок: замальовки з робочих буднів продавців блошиного книжкового ринку на Петрівці «Колишні» Олени Москальчук і Дмитра Бурка та цьогорічного переможця «Кінець світу» польської режисерки Моніки Павлючук.

Разом з СУК Польський Інститут презентує також майстер-клас Зигмунта Мілошевського і показ фільму «Зерно правди». Посольство Держави Ізраїль в Україні представить фільм «Медузи» та зустріч з сценаристом, письменником Етгаром Керетом.

Чеський Центр презентує фільми режисера Бржетіслава Рихліка «Цирк Гавела» і «Що означало вести коня», цикл фільмів про українських авторів, які були зняті під час проекту Місяць авторського читання європейськими режисерами. Музей Української революції 1917-1921 років та GankaFilm презентують забутий і нещодавно віднайдений документальний фільм «Перший мирний договір світової війни» (1918) у музичному супроводі групи Sun Groove — Костянтина Мішукова (Dj Mishukoff), Валентина Богданова (Shaman) та мультиінструменталіста Олекси Кабанова. І, нарешті, ми постаралися зібрати фільми для нашої кримської спеціальної програми: сага «Кримські історії» Нарімана Алієва, “Къырым»” Ксенії Жорноклей, «Кримські стежки» Вінсента Муна, а у вечір відкриття — Національний Центр Довженка представить спеціальний показ першого кримськотатарського німого фільму «Алім» (1926) у музичному супроводі Енвера Ізмайлова.

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 0