На VI-му Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» «Intermezzo» представить події, що розгортають головні лейтмотиви майбутнього ІІ Міжнародного фестивалю оповідання, який відбудеться у Вінниці 26–29 травня 2016 року. Цьогорічна подія проходитиме під гаслом «Приватні моря, спільні береги» з фокусом на темі моря і втраченого дому в літературі.

21 квітня

18:00. Кінозал 2. Презентація кінопрограми Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» від СУК. Спеціальний показ кіносаги «Кримські історії»

«Кримські історії» об’єднують три ігрові коротких метри молодого кримсько-татарського режисера Нарімана Алієва: «Повернутися зі світанком» («Tan Atqanda Qaytmaq», 2013), «Тебе кохаю» («Seni Sevem», 2014), «Без тебе» («Sensiz», 2015).

Учасники: Ірина Вікирчак, Наріман Алієв, Валерія Сочивець.

22 квітня

14:00. Зал Фарби. Дискусія «Коцюбинський, іслам і ми».

Коцюбинський, який багато писав про Крим і життя кримських татар. Болючі питання віри та стереотипів, що так актуальні сьогодні. У дискусії візьмуть участь історик, перекладач, дослідник доктринальної та філософської думки ісламського світу Михайло Якубович і письменниця та перекладачка Катерина Калитко. Модеруватиме захід Олександр Вешелені.

23 квітня

13:00. Зал Фарби. Презентація спецпроекту «Острів Європа».

Проект, що покликаний артикулювати здобутки «малих» або ж так званих «камерних літератур», котрі часто перебувають поза фокусом читачів і критиків. Через доповнення у свідомості українців культурної мапи Європи формується цілісніше уявлення про континент як цивілізаційний острів, де доля кожної нації взаємопов’язана, у тому числі через літературу. Учасниці: Яна Дашковська, Катерина Калитко, Анна Хромова. Модерує захід Анна Вовченко.

Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» є щорічним і відбувається у м. Вінниця на різних локаціях протягом чотирьох днів наприкінці травня. Фестиваль присвячений постаті видатного українського письменника та громадського діяча Михайла Коцюбинського та зосереджений на літературному жанрі короткої прози, а також зв’язках літератури й кіно.

 Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2