Харківська муніципальна галерея оголосила конкурс у рамках фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia-VІІІ. Його головна мета – стимулювання молодих митців до проектної творчості в сфері сучасного мистецтва.

На конкурс приймаються художні проекти в будь-якій техніці (живопис, графіка, скульптура, фотографія, нові медіа тощо) і будь-якої тематики авторів від 16 до 30 років.

Для участі у конкурсі авторам необхідно:

• заповнити анкету за формою — https://docs.google.com/…/18Wr4yTDOx2_pMoq0FM9tDo…/viewform…

• надіслати ілюстративний матеріал проекту на електронну адресу nonstopmedia.kh@gmail.com

Організатори фестивалю залишають за собою право не приймати проекти, які вже брали участь в інших фестивалях і які не відповідають завданням і цілям фестивалю NonStopMedia.

Дедлайн подачі заявок: 15 червня. Результати конкурсу оголосять до 15 липня.

До складу журі NonStopMedia-VІІІ входять:

Тетяна Тумасян /Харків, Україна — куратор, директор Харківської муніципальної галереї, засновник фестивалю NonStopMedia-VІІІ;

Моніка Шевчик /Білосток, Польща — куратор, директор галереї «Арсенал» у Білостоці;

Сергій Петлюк /Львів, Україна – медіа-художник, переможець і лауреат міжнародних арт-форумів, лауреат NonStopMedia-ІV.

Журі визначить 10 проектів, які будуть презентовані на різних арт-майданчиках Харкова. В якості заохочувального призу кожному лауреату буде запропонований сольний проект у 2017 році в одній з престижних галерей України. Автору найкращого проекту буде надана резиденція на 1 місяць з подальшою презентацією проекту в галереї «Арсенал» у Білостоці (Польща).

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2