На Книжковому Арсеналі «Основи» презентують книгу на межі утилітарного та мистецького – «Кримінальний кодекс України» із ілюстраціями актуального українського художника Нікіти Кравцова. 33 графічні малюнки художника кульковими ручками, які відображають його враження від окремих положень карного законодавства.

Кримінальний кодекс із нормативно-правового акту перетворюється на мистецький проект. Ця книга руйнує стереотипне уявлення про закон як доступний не лише фахівцям інструмент.

Анна Копилова, авторка проекту: «Насправді знати свої права і їх обмеження може й повинен кожен, хай навіть якщо до читання законів його привабить незвичайний дизайн подарованої кимось книжки».

Оформлення видання – це кінетична графіка, виконана червоною і синьою кульковими ручками. Прийоми анімації додають внутрішнього об’єму зображуваному та створюють ефект безперервного руху. Це виразні драматичні роботи, в яких не просто показана дія, а розкривається весь жах самого поняття злочин.

Нікіта Кравцов (1988 р. н.) – український художник. Народився в м. Ялта. Закінчив НАОМА (2010) та продовжив навчання в аспірантурі. Учасник Art Kyiv Contemporary, бієнале сучасного мистецтва ARSENALE, арт-резиденції Бірючий, автор персональних виставок в Україні та за кордоном. Живе та працює в Парижі.

У рамках Книжкового Арсеналу відбудеться виставка серії робіт Нікіти Кравцова, що увійшли до видання «Кримінальний кодекс України». Відкриття та презентація книги – 22-го квітня о 19:00 поруч із залою «Печера».
Видання здійснено за підтримки юридичної групи «Фірма»:http://lawfirma.com/

Стенд видавництва Основи А09 на Книжковому Арсеналі можна знайти у залі з арт-виданнями. Детальна інформація про наші новинки та презентації за посиланням: https://www.facebook.com/events/1073993715975770/

Де нас знайти: стенд Основ А09 у залі арт-видань
Місце: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12
Час роботи книжкового ярмарку: 20 квітня з 14:00 до 20:00
21-24 квітня, з 10:00 до 20:00

Вартість вхідних квитків на Книжковий Арсенал:
- дорослий – 50 грн.
- пільговий – 20 грн. (пільговий вхід дійсний для студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу)
- абонемент на всі дні фестивалю – 150 грн.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1