23 квітня о 14.00 в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» за генеральної підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні відбудеться майстер-клас від сценариста, режисера, драматурга, письменника Етгара Керета.

Основна тема майстер-класу — «Від ідеї до сценарію».

  • Як абстрактну ідею або емоцію перетворити в сюжет?
  • Які вправи використовуються зарубіжними сценаристами?
  • Що робить розповідь по-справжньому хорошою?
  • Ідеї та прийоми для починаючих сценаристів та професіоналів,
  • Питання і відповіді і багато іншого!

Етгар Керет – сценарист, драматург, письменник — найпопулярніший серед молодого покоління письменників Ізраїлю, отримав міжнародне визнання. Народився в Рамат-Гані в 1967 році.

Його твори були опубліковані у The New York Times, Le Monde, The New Yorker, The Guardian, The Paris Review і Zoetrope.

Більше 60 короткометражних фільмів були засновані на його оповіданнях.

Керет проживає в Тель-Авіві, є викладачем Університету Бен-Гуріона в Негеві, читає лекції та майстер-класі по всьому світу.

Його було нагороджено преміями Book Publishers Association’s Platinum Prize (кілька разів), Minister’s Prize (1996), the Ministry of Culture’s Cinema Prize, the Jewish Quarterly Wingate Prize (UK, 2008), St Petersburg Public Library’s Foreign Favorite Award (2010) та the Newman Prize ( 2012).

У 2007 році Етгар Керет і Шира Геффен отримали «Золоту камеру» на Каннському міжнародному кінофестивалі за фільм «Медузи» і премію «Кращий режисер» Гільдії французьких художників і письменників. У 2010 році у Франції Керет був удостоєний нагороди Ордену Мистецтв та Літератури. Книги Етгара Керета видані за кордоном на 36 мовах у 39 країнах.

Джерело 

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4