28 квітня о 10:00 в Київському національному університеті культурі і мистецтв в рамках Четвертого студентського фестивалю «Видавничий NON STOP» відбудеться зустріч з  директоркою Видавництва Основи Даною Павличко на тему “Чому люди не читають і як це змінити”.

«У нас страшенно маленький ринок. Будь-яка книжка, яка чимось вирізняється, – це для нас дивина. А оригінальні формати – щось унікальне. У світі ж дуже багато цікавого, ідей, дивних, неймовірних, на перетині різних сфер, а ми з усього дивуємося… Та ще й часто задуми критикуємо», — розповідає Дана.

Під час зустрічі директорка Основ розкаже про те, які книжки можуть побороти нечитання. Поділиться досвідом створення якісного видавничого продукту та дієвими маркетинговими тактиками.

Про Видавництво Основи

Видавати літературу, якої бракує українському читачеві – такої стратегії дотримується Видавництво Основи з 1992 року. Сьогодні каталог Основ налічує більше ніж три сотні найменувань. Видавництво активно розвиває новий напрям – унікальні за змістом та оформленням книжки, задумані та створені молодими українськими авторами.

Серед видань Основ – нон-фікшн, переклади світової та української класики, видання про мистецтво і мотивацію, креативна шкільна серія, книжки для дорослих та дітей.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 3