Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions — це

- освіта професійної спільноти та широких кіл громадськості на шляху інтеграції української архітектури в світову
- рух у напрямку сучасної архітектури
- поле обміну ідеями

Tема CANactions 2016: RESILIENT ARCHITECTURE

Куратор фестивалю CANactions 2016: Theo HAUBEN Hauben Architecture & Urbanism Нідерланди

«Місто майбутнього — це місто, що вже існує. Це місце «тут і зараз»: де ми живемо, працюємо, розважаємося та сумуємо. Щоб вирішити проблеми «сьогодні й завтра», не слід мріяти про перспективи далекого майбутнього — треба діяти проактивно зараз.
Ретельне вдосконалення вже існуючого міста дає змогу його мешканцям віднайти стійку основу. Місця лишаються впізнаваними й перспективними водночас. Історії з минулого набувають новий сенс для майбутнього. Адаптивність міської структури широка і можливості для трансформації будівель численні. Щоб переосмислити, оновити чи розширити громадський простір і відновити, перерозподілити чи трансформувати існуючу будівлю, місто має вдосконалюватися.
Resilience (пружність / стійкість) є здатністю адаптуватися до мінливих умов і відновлювати функціональність після пертурбації (порушення спокою). Завдяки Resilience (пружність / стійкість) ми можемо підтримувати придатні для життя умови окремих індивідів і цілих спільнот після стихійних лих, енергетичних чи соціальних криз. Поважаючи минуле і контрастність, життєздатність може бути запроваджена в масштабі будинку, вулиці, кварталу, району і міста. Resilience (пружність / стійкість) є не лише фізичною характеристикою архітектурного об’єкта, але й включає локальний контекст. Resilient архітектура створює нову ідентичність під впливом поваги до традиції та інтересу до міжнародного розвитку.
Архітектори, які здатні поєднати краще майбутнє з уже існуючим контекстом, готові до викликів сьогодення. Архітектура, в якій цінністю є авторство та ефектний образ, завершилася. Нове покоління архітекторів не потребує хмарочосів або музеїв, щоб самоствердитися, вони шукають відповіді у світі навколо».
- Theo HAUBEN
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ:
http://festival.canactions.com/uk/canactions-2016

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1