hromadske.ua запрошує на перший публічний виступ художника Пьотра Павлєнського “Потреби”.
Російського митця було звільнено з-під варти 8 червня після процесу за підпал дверей центрального управління Федеральної служби безпеки у Москві. Павленський перетворив судовий процес над собою на акцію, змусивши репресивний апарат працювати на мистецтво.

В своєму першому телеінтерв’ю на волі Павлєнський сказав: “В ув’язненні я побачив багато благородстава серед арештантів, але також і те, як поліцейська система намагається дресирувати людей, випрацьовуючи звичку підкорюватися наказам, а дресирують їх саме потребами. Це дуже важливо.“
Модерує Наталка Гуменюк

Пьотр Павлєнський – російський художник-акціоніст, автор радикальних акцій в публічному просторі. Редактор часопису “Політична пропаганда” та однойменного видавництва. Живе та працює в Санкт-Петербурзі. У лютому 2014 року в рамках акції “Свобода”, яку присвятив українській Революції Гідності, Павленський відтворив події Майдану в Санкт-Петербурзі. В листопаді 2015 року провів акцію “Загроза”, під час якої підпалив двері будівлі Федеральної служби безпеки Росії на Луб’янці в Москві. На суді Павленський просив перекваліфікувати справу за статтею «тероризм», солідаризуючись з кримськими політв’язнями.

Лекція відбудеться 19 червня о 19:00 в Центрі Візуальної Культири. Київ, вул. Глибочицька, 44, 2-ий поверх

Пряма трансляція виступу відбуватиметься на сторінках hromadske.ua в youtube та facebook, 19.06, з 19:00.

Партнери: Центр Візуальної Культури, Політична Критика

http://vcrc.org.ua/
http://ukraine.politicalcritique.org/

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6