У вівторок, 21 червня, у Херсоні, бібліотеці ім. О. Гончара відбудеться презентація книги Василя Хитрука «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи».

Василь Хитрук член Національної спілки письменників України. Він учений, етноісторик, культуролог, літературознавець, санскритолог і перекладач. Також член правління Товариства краєзнавців України, голова надзірної ради неурядової Вільної академії Івана Мазепи і Григорія Сковороди. Автор прозових, поетичних, літературознавчих науково-дослідницьких книг та народознавчих і літературознавчих публікацій в Україні й за кордоном.

Василь Хитрук вів роботу над своєю книгою близько 30 років. «Золота Булава» змінює стереотипи науки, етноісторії, культури. Під новим світлом розглядається духовний код України як «кузні народів» та пов´язана з цим історія атлантів, оріїв, укрів-брагманів, лелегів-слов´ян, трояно-етрусків-італів, сколотів-кельтів, гетів, сармато-скіфів, антів. Вона складається з 24 розділів і додатків. В роботі автор подає порівняльний аналіз слів на санскриті та українській мові, які є тотожними. Вперше наводить 33 приклади вживання назви «Україна» в різних джерелах. Саме в написанні «Україна» – на відміну від використовуваної в історичній науці назви «Окраїна».

Книга буде презентована її автором Василем Хитруком о 10:30.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 16