Radio Roks оголосило про початок конкурсу для дітей, головним призом у якому стане путівка в літній табір Rock Camp у серпні. Також розігруються сертифікати на індивідуальне заняття і фірмові футболки Rock School.

Переможців обиратиме журі у складі: ведучі Radio Roks Соня Сотник та Сергій Кузін, лідер гурту O.Torvald Євген Галич, лідер гурту Pianoboy Дмитро Шуров, представник музичної школи Rock School Володимир Бульба.

Заявки приймаються для дітей до 16 років. Для участі у конкурсі треба завантажити на будь-який файлообмінник відео, на якому маленький рокер грає на будь-якому музичному інструменті чи співає, зареєструватися на сторінці акції і вставити у форму посилання на відео. Заявки приймаються до 23:59 06.07.2016. Результати конкурсу будуть оголошені в прямому ефірі Radio Roks 8 липня о 10:15.

Соня Сотник розповіла Cultprostir: «Ми завжди дивимося на діток не просто з точки зору техніки або таланту. Якщо вже ти вирішив грати рок, то потрібна ще й харизма. Іноді діти просто виконують нереалізовані мрії своїх батьків, і це відразу видно, а іноді ми бачимо саме ту безбашеність і захопленість, яка обов’язково призведе до перемог не тільки в конкурсі, але і в житті».

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6