В останній вікенд липня — свято для меломанів –
V фестиваль Woodstock Ukraine 2016.

28-30 липня 2016 р. Замок Свірж. Львівська обл.

Цього року вже заявлені такі команди: The Snuff (Чехія), Скрябін, Дай Дарогу! (Білорусь), Clock Machine (Польща), Wild Pig (Польща), українські рокери SINOPTIKIndytronicsFontaliza , DetachFiolet,TRYSTAVISIMArlettГруппа «её».

Фестиваль Woodstock Ukraine проходить вже п’ять років поспіль, останні 2 роки — у затишному та історичному місці — на території замку Свірж Львівської області. Мета проекту — об’єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю — Мир, кохання, музика як і у фестивалю Woodstock`1969.

Музичні гурти на сцені — це не вся програма рок-фестивалю — театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища — в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.
Організатор фестивалю — Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України.

Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. За три дні український Вудсток відвідує понад 10 тисяч людей.
На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України, стати волонтером можна до 30 червня, заповнивши анкету на сайті фестивалю http://woodstock.in.ua/

На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат. Фестиваль по праву може вважатися найчистішим фестивалем — на території встановлюються сміттєві контейнери для сортування сміття, більше 150 біотуалетів. Під час проведення фестивалю і після закінчення гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів і завдання — донести цей посил для учасників та гостей.
За кілька років існування фестиваль WoodstockUkraine став улюбленим місцем і для гостей з інших країн. Для української молоді Вудсток, без перебільшення є найяскравішою подією року.
Запрошуємо до сім’ї Woodstock Ukraine! Але після реєстрації на сайті.

28-30 липня 2016 р. Замок Свірж. Львівська обл.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8