Міжнародний шоукейс-фестиваль для молодих музикантів MENT, який пройде 1-3 лютого 2017 року в Любляні, оголосив прийом заявок для українських гуртів, сольних виконавців і діджеїв.

На цій події зберуться промоутери, представники лейблів і фестивалів з Європи та США, які будуть відбирати перспективних музикантів для подальшої співпраці.

«Шоукейс-фестиваль – це не конкурс, а платформа для презентації свого музичного проекту представникам індустрії», – зазначають в музичному digital-агентстві Soundbuzz, яке є інформаційним партнером MENT в Україні.

За словами організаторів, від артистів чекають якісного музичного матеріалу, яскравого візуального образу і цікавого бекграунду. Стильових обмежень для участі у фестивалі немає.

Директор агентства Soundbuzz Дарця Тарковська побувала цього року на конференції, організованій MENT, і розповіла, що українською музикою цікавляться, але жодного артиста з нашої країни там не було. «Хочеться вірити, що наші групи захочуть взяти участь у відборі на шоукейси і наступного року виступлять у Словенії», – сказали організатори.

У 2016 році на шоукейс-фестивалі MENT вперше побували білоруські музиканти – Наталія Куницька зі своїм проектом Mustelide і гурт Super Besse.

Заявку на участь у фестивалі MENT можна подати на офіційному сайті до 5 вересня.

Джерело 

 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 18