16 липня 10.00

Агропарк «Кукулабія на Столичному» розміщується на площі близько 100.000 м2, його основна особливість — лабіринт довжиною понад 2.000 м, вирізаний в кукурудзяному полі площею 40.000 м2 у вигляді малюнка на національну тематику. У лабіринті відвідувачі будуть проходити квести: шукати відповіді на питання, розташовані в різних точках лабіринту, щоб визначити кодове слово.

Крім того, на території «Кукулабіі» на Вас чекають багато аттракціонів, арт-город «ОгоРодина», дитячі майданчики, зона відпочинку з гамаками у лісі, зона для пікніка, фуд-корт та креативні інсталяції від наших партнерів! У АГРОПАРКУ проводитимуться практичні та освітні майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги і квест-змагання для компаній. В рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори будуть привозити в парк для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та дітей з внутрішньо переміщених сімей із зони АТО.

Партнери проекту: New Holland AgricultureСингента УкраїнаJohn DeereBASFKUHN-Ukraine, KWS, Eridon, SmartFarmingРынок СтоличныйUkrainian Agribusiness Club, O2PR, Pepelatzproduction.

Місце: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110-А (біля ринку «Столичний»).

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 13