9 липня в Одесі відбудеться ярмарок сучасного мистецтва Art Weekend, де молоді художники покажуть і запропонують купити свої роботи. Він пройде просто неба на території Музею сучасного мистецтва Одеси.

«Через дефіцит інформації і відсутність масової репрезентації сучасного арту в українського глядача склалося викривлене розуміння реальної цінності творів мистецтва», – каже організатор події, художник Роман Громов, пояснюючи мету проведення цієї події.

Учасниками Art Weekend стануть студенти, талановиті аматори і креативна молодь, більшість з яких вперше виставлять на продаж свої роботи. «Для них подібний проект – це можливість повірити в себе і у свій талант», – переконаний Роман Громов.

Такі вікенди планують проводити щомісяця, щоб популяризувати сучасне мистецтво в Одесі й активізувати купівельний попит.

На Art Weekend пройдуть майстер-класи та лекції від художників, скульпторів, дизайнерів та істориків мистецтва, вечірні кінопокази і виступи музикантів. Також в рамках заходу відбудеться виставка сучасного литовського текстилю «Фото-відео-медіатекстіль».

Ініціатором ярмарки Art Weekend виступає простір творчих ініціатив«Артерія».

 

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4