Видавництво «Критика» та книгарня «Є» радо запрошують на зустріч зі знаною американською письменницею та журналісткою Памелою Дракермен (Pamela Druckerman), авторкою бестселеру для інтеліґентних батьків «Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі» («Bringing Up Bébé: One American Mother Discovers the Wisdom of French Parenting»; британська версія – «French Children Don’t Throw Food»), що його український переклад у тлумаченні Вікторії Наріжної «Критика» вперше видала 2013 року, а нині вийшло в світ уже третє видання.

Зустріч відбудеться у вівторок, 6 вересня, у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3; м. «Золоті ворота»). Початок о 19:00. Вхід вільний. Запрошуємо всіх охочих.

Журналістів, зацікавлених взяти інтерв’ю в письменниці або отримати дотичні інформаційні матеріяли, просимо звертатись у прес-службу видавництва: press@krytyka.com.

Участь у зустрічі, крім авторки, візьмуть також наукова редакторка українського перекладу культурологиня та журналістка Тетяна Огаркова та видавчиня, письменниця і журналістка Оксана Форостина. Модеруватиме розмову відповідальний редактор видавництва «Критика» Андрій Мокроусов.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2