7 вересня до Chasopys Eduspace завітають Ріш Лотлікар та Піт Блюмель, співзасновники голлівудського VR стартапу The Rogue Initiative із унікальним сервісом на стику кіноіндустрії та доповненої реальності.

На майстер-класі ви дізнаєтесь про наступне:

· як віртуальна реальність стає частиною сучасного кінематографу та технологічних галузей;

· майбутнє цифрового контенту: створення VR контенту та сторітеллінг;

· приклад створення нового класу розваг для телебачення, кіноіндустрії та парків розваг на реальному кейсі The Rogue Initiative.

Про спікерів:

Рiш Лотлікар має давні та дружні звязки із українською стартап екосистемою, бо ще 3 роки тому був партнером бізнес-інкубатора Eastlabs. А згодом вирішив повернутися у США, де й заснував компанію The Rogue Initiative, яка наразі успішно працює із провідними голівудськими студіями.

Піт Блюмель, першопроходець у віртуальній реальності з 19 річним стажем у створенні та продюсуванні повнометражних анімаційних фільмів та інтерактивному продакшені. Він також брав участь у створенні та продюсуванні гри «Call of Duty: Modern Warfare” більш ніж 8 років. До цього Блюмель більше 10 років працював у Dreamworks SKG, а саме DreamWorks Feature Animation та пізніше в Amblin Entertainment.

Партнером та організатором події є клуб інвесторів України Uangel, Ukrainian Business Angels Network.

Про компанію:

The Rogue Initiative – нова платформа для створення VR контенту для цифрових медіа та кіноіндустрії. Сьогодні компанія ефективно співпрацює з голівудськими талантами і спільно створює принципово нові об’єкти інтелектуальної власності. Головною особливістю проекту є поєднання VR із трансляцією у real-time.

В команді стартапу титуловані профі американської кіноіндустрії з Amblin Entertainment, Dreamworks Animation, Ready at Dawn, WEVR, Pixar та Infinity Ward.

Вартість: 100 грн

Початок: о 19:30.

Робоча мова: англійська

Місце: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх.

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена:http://bit.ly/2bEeMWY

 

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4