7 жовтня в столичному клубі «Sentrum» рок-проект «Жадан і Собаки» відіграють великий осінній концерт «Радіо Харків». До треклисту увійдуть композиції як з останнього альбому «Пси», так і відомі хіти, які вже встигли пошуміти в мережі. Також в рамках концерту музиканти обіцяють презентувати слухачам свій новий матеріал.

Навесні цього року «Жадан і Собаки» успішно зібрали київський «Atlas», який поки є найбільшим концертним майданчиком сольного виступу гурту. Для свого великого концерту хлопці збільшують масштаби, щоб дати простір для куражу від слему та танців. Адже, як і на попередніх виступах, емоційний заряд гурту гарантовано запалить усіх присутніх. Останні зможуть не лише відірватися під живе звучання улюбленого гурту, але й долучитися до благодійності. Традиційно рок-колектив збиратиме кошти для допомоги військовим та цивільному населенню на Донбасі.

Нагадаємо, що 11 травня відбувся реліз четвертого студійного альбому «Пси», до якого увійшли 10 нових композицій. Презентація з концертами прогриміла у Харкові, Києві, Тернополі та Львові, а також у кількох містах Польщі та Німеччини. Альбом став новим етапом розвитку для українських рокерів з помітно вдосконаленим рівнем музичного звучання.

Жадан і Собаки – проект, який 2007 року об’єднав відомого письменника Сергія Жадана та харківський гурт Собаки в Космосі. Тексти їхніх пісень не стоять осторонь проблем українського суспільства і водночас є втіленням думок та переживань суспільства. Гурт є частим учасником міжнародних та вітчизняних фестивалів, зокрема: Імпульс-фест, Бандерштат, Zaхidfest, Країна Мрій та ін.

Генеральний медіа-партнер - cultprostir.ua
Інформаційний партнер - Цензор.НЕТ

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8