15 жовтня 12.00

Презентація нової «Історії українського війська», яка подає сучасний науковий погляд та популярний виклад української мілітарної традиції від найдавніших часів до сучасної війни на Сході України. Автори — відомі українські історики з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту історії України НАН України та інших установ: Василь Павлов, Михайло Відейко, Євген Синиця, Борис Черкас, Олексій Сокирко, Андрій Руккас, Андрій Галушка, Яна Примаченко, Володимир Лободаєв, Андрій Харук. Родзинкою видання є малюнки-реконструкції воїнів різних епох художника Олександра Ком’яхова.

Також перезентуватиметься 8 том серії «Історія без цензури» — «На бій за волю», присвячений воєнній історії Української революції та визвольних змагань 1917-1921 (шеф-редактор — Андрій Руккас).

Обидві книги — результат співпраці просвітницького проекту «LikБез. Історичний фронт» та видавництва «Клуб сімейного дозвілля».

Запрошуються усі бажаючі, симпатики української воєнної історії. Можна буде поспілкуватися з авторами, покритикувати та при бажанні придбати книжки.

Презентація відбудеться в рамках проекту «LIKБЕЗ. Уроки історії» у Національному музеї історії України. Вхід до Музею за квитком (мінімальна вартість 10 грн. — для тих, хто знає пароль: «на лекцію» :) ), підніматися на 4 поверх.
http://likbez.org.ua/ua/
https://www.facebook.com/LIKBEZ.UA/

 

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 30