Новий цикл фільмової програми y PinchukArtCentre починається показом фільму Акі Каурісмякі “Життя богеми”, 1992.

«Життя богеми» – культова чорно-біла комедія фінського режисера Акі Каурісмякі за мотивами класичного роману Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Каурісмякі підкреслює літературну основу і звинувачує однойменну оперу Пуччіні в тому, що вона «зруйнувала всю ідею книжки». У його фільмі герої роману переміщені в 1960-ті роки, а їхні злидні показані з фірмовою скандинавською безпристрасністю. Каурісмякі витончено знущається з ідеї мистецтва — і в той же час змушує в неї ще більше вірити. Фільм-архетип, у якому впізнає себе кожна творча людина.

Показ відбудеться 24 жовтня о 19 годині на 6-му поверсі (відеолаунж кав’ярні One Love Coffеe) на мові оригіналу з субтитрами. Подія безкоштовна, участь за реєстрації: https://goo.gl/forms/GkNaQBG3WglaHAm72

Фільмова програма проходить у партнерстві з особистостями та організаціями, які розвивають кіно та кінокритику в Україні. Кожна зі співпраць триватиме протягом певного періоду – від одного до кількох місяців, матиме свою назву та концепцію. Другим куратором фільмової програми стала Надія Парфан — культуролог, режисерка і продюсерка документального кіно. Засновниця і креативна директорка фестивалю кіно та урбаністики «86″. Випускниця курсу документальної режисеру у Школі Анджея Вайди (Варшава). Авторка короткометражних фільмі «Reve ta Stohne on Tour» та «Екзарх», продюсерка альманаху урбаністичного кіно «Місцеві» та кіномайстерні MyStreetFilmsUkraine.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 12