29 жовтня 16.00

Молодіжне об’єднання дизайнерів ВАРТО та спільнота Behnace Ukraine (Київ) запрошують на десяте київське Behance Portfolio Review — одне з Рев’ю, що пройде в Києві цієї осені, яке ми назвали All-in-one, щоб підкреслити міждисциплінарніть заходу. Вхід — вільний за умови реєстрації: http://varto.org.ua/event/136#reg

 

Суть Behance Portfolio Review — спілкування та нетворкінг, можливість отримати відгук про свою роботу від експертів та колег, та, звичайно, доповіді спікерів — лідерів індустрії. Ми запросили тих, чий досвід може виявитися для вас корисним, а історії надихаючими:

Дмитро Яринич, креативний директор студії hooga,www.behance.net/dyarynych

Оля Селіщева, митець, илюстратор та дизайнер:www.olgaselischeva.com.ua

Команда Skilz, http://skilz.tv/ —motion-design studio.

Олег Дума та Антон Дума, засновники брендів Moreca: http://moreca.ua/та MANEKIBOOK: https://manekibook.ua/

Олександр Волошин, digital product designer та викладач, http://ux-clan.org/

Після доповідей наші спікери стануть рев’юверами — лідерами груп перегляду в своїх сферах.
Команду Рев’юверів підсилить ще й Микола Ковальчук, дизайнер тексту, дослідник семіотики та технології шрифтів, викладач кількох освітніх проектів.

Отже, буде сформовано 6 груп перегляду: графічний дизайн, ілюстрація, digital product design, дизайн аксесуарів, робота зі шрифтом та типографія, motion design.

Для того щоб показати свій проект під час Рев’ю, необхідно зробити наступне:
1) Написати нам про своє бажання на behanceportfolioreviewkiev@gmail.com, зазначивши, до кого саме в групу ви хотіли б потрапити (можна обрати декілька)
2) Вибрати один зі своїх проектів і підготувати його для перегляду і 3-хвилинної презентації
3) Взяти його з собою на ноуті, планшеті або флешці (і домовитись з кимось із колег про перегляд з його девайсу), у роздрукованому вигляді, реалізований у матеріалі. WiFi у VDNH-Tech, звичайно, є також, але досвід показує, що мати все з собою надійніше
4) Коли буде оголошено початок Рев’ю, підійти до вашої групи та показати свій проект, отримавши, сподіваємось, корисний фітбек!

Як відбувається Рев’ю? Зазвичай в душевній і дружній обстановці. Учасники по черзі презентують свій проект, а лідери групи перегляду висловлюють свою думку щодо нього або допомагають порадою.

Ми вдячні всім чудовим майданчикам, які приймали наш захід на протязі цих років — Бабуін, Сreative Space 12, Kyiv Working, М17, Daimant та FedorivHub.
І величезна вдячність VDNH-Tech, що приймає нас цього разу!

Початок рівно о 16:00
Вхід вільний за умови реєстрації: http://varto.org.ua/event/136#reg

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 10