8 листопада, о 16-00, на інноваційній платформі DEC Place (м. Печерська, бул. Лесі Українки 23б, вхід вільний) пройде навчально-розважальний захід, присвячений виходу веселого та корисного посібника з української мови.

Реєстрація https://goo.gl/forms/BfmogkpF7mcHdDKy2

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно?

Відповіді на ці та багато інших запитань читачі зможуть отримати на відкритому уроці української Олександра Авраменка. У рамках заходу буде проведено справжній диктант, у написанні якого зможуть взяти участь всі бажаючі. А за результатами тестових завдань, які підготує сам Олександр Авраменко, учасники зможуть отримати посібники у подарунок!

На відвідувачів чекає приємна зустріч не лише з автором посібника, а й з кількома відомими особистостями, які поділяться з аудиторією своїми історіями, що пов’язані з вивченням української мови.

«Створюючи цю книжку, я мав задум у легкій і цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному» — розповідає автор «100 експрес-уроків української» Олександр Авраменко. – «Аби комфортно було вдосконалювати свою мову й мовлення, пропоную вам коротенькі уроки з ілюстраціями, які сприятимуть якнайкращому запам’ятовуванню норм сучасної української мови.»

Наприкінці заходу кожен відвідувач матиме змогу придбати книгу* і отримати автограф автора.

Олександр АВРАМЕНКО – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ “КПІ”, лауреат Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 кл., автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й державної підсумкової атестації. Автор і ведучий експрес-уроків української в “Сніданку з 1+1”.

*ціна посібника- 80 грн

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 19